1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowsza przerobka!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sweeterek, Luty 10, 2011.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,moze zle nazwalem temat,bo nie wiedzialem jak to dokladniej sprecyzowac ale wydaje mi sie ze mnie zrozumiecie :)
    Mam naped Benq oraz najnowsza przerobke(nazwy nie podam bo nie pamietam).wszystkie nowe gry typu Fable itp chodza mi bez problemu,ale tak sie ostatnio zastanawialem czy tak bedzie zawsze ?
    Narazie nie potrzebuje jakis wiekszych kombinacji aby nagrac gre,jedynie ABGX musialem fable robic,ale co bedzie potem,czy bedzie mi potrzebna wymiana napedu albo nowa przerobka ?
    Potrafi mi ktos chociaz po czesci odpowiedziec na pytanie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Impulsek

Impulsek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzebinia
    Jeżeli wyjdzie nowa przeróbka to i pewnie będziesz musiał wgrywać nową.
    Wogóle nie ten dział :)

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    najnowszy dla benq jest iXtreme LT+ 1.1
    abgxem najlepiej każdy obraz gry przelecieć przed nagraniem
    nowego napedu nie potrzebujesz skoro twój działa
    nowy flash bedzie potrzebny jak Microsoft cos wykombinuje
    ale to pewnie pod koniec roku, jak wyjdą nowe gry .... - bo wtedy im sie nudzi :p

Wczytywanie...

Poleć forum