1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowsza przerobka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qqq, Czerwiec 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam. Posiadam przerobke LT, jednak jest juz ona troche stara. Dashboard rowniez nie mam najnowszy. Chcialbym się dowiedzieć jaka jest obecnie najnowsza przerobka. Czy umozliwia ona normalne pobranie najnowszego dashboardu bez obawy o usunięcie przerobki. Czy na najnowszym dashboardzie i przerobce bede mogl grac w najnowsze gry L.A. Noir, Black Ops, Hot pursuit onfline bez obawy o nic? I jak jest z grą online. Wiem dobrze,że nie ma 100% bezpieczenstwa jezeli gramy na przerobionej i najnowszym dashboardzie, jednak gdy zagram powiedzmy na najnowszej przerobce w Black Opsa przez siec to od razu mnie oflagują czy będzie tak samo jak kiedys przy pierwszym LT, że będzie można normalnie grać do kolejnej fali banow? Bardzo proszę o osobę ktora sie zna na tym o odpowiedz. Dzieki!

P.S> Sorry ze w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie napisac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    zamykam, nie ten dział

Wczytywanie...
Status Tematu: