1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowsze gry...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TyPeK, Kwiecień 9, 2012.

1. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, posiadam Jaspera z LT 3.0 i nie mam nagrywarki ihas ale jakąś zwykłą. Nagrywam gry z XGD2 i nagrywam je na dysk konsoli i bez problemu chodzą. Za nie długo będą wychodzić gry w które trzeba zagrać np. Max Payne 3 itp. i czy one będą miały zabezpieczenia XGD3 ? bo zauważyłem że najnowsze gry które pokazują się w sieci np. Wiedźmin 2 są z XGD3. Teraz nie wiem czy nagrywać gry normalną nagrywarką i grać w nie z płyty czy zbierać pieniądze na RGH :/ Czy granie z płyt na jasperze zwiększa przegrzanie się konsoli ? wiem że jak pogram 1h dziennie to nic się nie stanie ale za jakiś czas pewnie będą same gry z XGD3

Wczytywanie...

Poleć forum