1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowszy dash -> konsola przerobiona -> zawsze offline

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez menius_86, Wrzesień 20, 2011.

1. menius_86

menius_86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam przeczytałem już sporo postów ale nikt w sumie nie pytał konkretnie w tej sprawie. Chodzi o to, że kupiłem sobie dwuletnią konsolę xbox elite z xtreme 1,6 od kolegi w dobrej cenie lecz nie miałem za bardzo czasu na niej grać już od ponad pół roku, a gdy ją kupowałem nie siedziałem za bardzo w temacie. Wiem, że konsola była używana tylko offline, tylko zaraz po przeróbce została podłączona do internetu i zaktualizowana a później już w ogóle. Wgrałem ostatnio najnowszego dasha no i jak to najnowszy dash nadpisał przerobiony flash. W sumie nie zależy mi żeby grać na przeróbkach i szczerze powiedziawszy najchętniej zaukupilbym orginalne gry i pograł sobie na xbox livie. Jeżeli nigdy na konsoli nie były odpalane gry przez xbox live to teraz po wgraniu najnowszego dasha mam jakąś szanse żeby nie zostać zbanowanym i pograć jeszcze jak na oryginalnej konsoli ?? Czy raczej szanse są nikłe ??

Pierwsza opcja to podłączyć się do neta i sprawdzić a druga to przerobić najnowszym lt+ sprzedać i kupić nową konsole :) Tylko wolę się upewnić, może ktoś z forumowiczów spotkał sie z taka sutyacją.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej tą sprzedać i kupić nowa nie przerobiona. ale jeśli ta nie była podłaczana do neta z przeróbka to ryzyko bana 1% jakbyś wgrał najnowszy dash co usuwa przeróbke

4. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdź nie masz nic do stracenia.

5. menius_86

menius_86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedź :) a dwa pytania tylko, czy gry z zabezpieczeniami AP jeżeli były odpalane wcześniej mogły oflagować konsole i czy jeżeli podłącze się pod neta i dostanę bana to rozumiem że z najnowszym dashem z dyskiem nie będę miał żadnych problemów ?? ;>

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    nikt nie jest w stanie w 100 % zagwarantować ci, że konsola nie zostanie zbanowana. To odwieczna niewiadoma

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    czemu masz mięc problemy z dyskiem? jak były odpalane gry z ap25 bez lt+ to napewno jest oflagowana.jak kupisz dysk specjalnie przerobiony dla xboxa lub od ms to musi działać

Wczytywanie...

Poleć forum