1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowszy Dash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krepel7, Grudzień 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Jeśli wybrałem zły dział, to przepraszam. Chciałem zapytać, czy jeśli nie posiadam Kinecta to opłaca mi się ściągać Dasha 12.xx? Czy zmieniło się tam coś szczególnego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie nie oplaca sie jak nie masz LT+ I JAK MASZ LIVA TO MUSISZ

4. r3coi96

r3coi96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie oplaca sie bo zmienia sie wystruj a to jest potrzebne po to zeby działał kinect

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    a mi się wydaje że to jest temat dotyczący pierwszego Xboxa a nie Xboks Krowy 360.

wcześniej czy później będziesz na niego skazany chcąc grać w najnowsze gry, nawet nie posiadajac Kineteka.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum