1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

najnowszy dash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez barman_2000, Grudzień 15, 2010.

1. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    witam, wiem ze bylo duzo takich tematow ale konkretniej odpowiedzi to nie znalazlem, czy moge zainstalowac nowy dash jesli mam LT (zwykle) a nie gram w gry z AP bez zadnych problemow?? czy lepiej nie kombinowac i zostac przy tym co jest, tylko prosze o konkretne info a nie ze ktos gdzies od kogos uslyszal

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Jeśli masz LT "zwykłe" i włożysz gierke z AP2.5 to poprostu Tobie nie odpali i będzie chciała zrobić upgrade dasha.
    Jeśli będziesz miał najnowszy dash, a nie będziesz miał LT+ (LT+1.1) i włożysz płytkę z AP2.5 to oflaguje Ci konsole.
    Na razie są 3 gry z AP2.5 : Fable3 , NFSHP i ACB.
    Jest sposób na odpalenie ich bez LT+ Gry z AP25 bez LT+ opis w środku , hasło - mój login.
    Jeśli nie zależy Tobie na tych 3 tytułach to nic na razie nie rób. Ja też na razie się wstrzymałem i mam dasha 9199 i czekam na rozwój sytuacji. Jak na razie nowe gierki wydane przez MS nie mają tego zabezpieczenia. Ciekawe co tam pan BG kombinuje... Poczekamy , zobaczymy.

Wczytywanie...

Poleć forum