1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowszy dashboard na zbanowanej konsoli - czy zablokuje instalacje gier na hdd?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez stasimon, Listopad 15, 2010.

1. stasimon

stasimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Mam pytanko, czy instalujac najnowszego dashboarda na zbanowanej konsolce znowu instalowanie gier na dysku twardym bedzie zablokowane? Kiedys tak bylo, ze dysk dzialal normalnie, po instalacji nowego dasha trzeba bylo lutowac kabelki i patchowac, nastepna aktualizacja dasha przywracala juz mozliwosc instalowania gier. A jak to wyglada z najnowszym dashboardem? Nie mam zamiaru bawic sie znowu w lutowanie!

Pzd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Nie, nie blokuje. Jedynie flaguje konsolę przy posiadaniu przeróbki ale tobie to nie grozi :) Od bodajże 9199 M$ nie blokował już dysków(i odblokowywał zablokowane)

4. stasimon

stasimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki wielkie za odpowiedz. Moge zatem zrobic ten update dasha. Szkoda, ze mam litka wiec i tak musze czekac na nowy firmware zeby odbalic nowego Need 4 Speed! :)

Wczytywanie...

Poleć forum