1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowszy model Xbox One

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez edrol, Czerwiec 8, 2016.

1. edrol

edrol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się nad kupnem konsoli Xbox One pomimo tego, że wcześniej myślałem nad PS4. Zdanie zmieniłem ponieważ PS4 grzeje się i głośno chodzi oraz dlatego, że w najnowszym modelu CUH-1216-B (1tb) zastosowano gorszy czytnik płyt niż ten znany z 11XX.

Nie jestem znawcą konsol dlatego wybaczcie jeśli moje pytanie jest naiwne ale jaki jest numer seryjny najnowszego Xbox One? Chciałbym być pewien, że nie kupie starszej generacji czy coś.

Albo inaczej: jak kupić Xboxa One tak aby mieć pewność, że kupuje najnowszy model? :). Na stronie producenta nie ma żadnych informacji o modelach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic nie kupuj, wstrzymaj sie do 12-13 czerwca. Wtedy jest konferencja Sony i MS i będą przedstawione nowe konsole jakie wydadzą i pewnie podają kiedy ;) A jak nie to po konferencji zadecydujesz co robisz. Nowe PS w tym modelu, który podałeś nie jest wcale głośne, bo chodzi ciszej od mojego XO. Co do grzania może i jest ciepłe, ale która konsola sie nie grzeje jak się ją dłuższy czas użytkuje? Masz stare informacje jakieś ;)

4. edrol

edrol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tym grzaniem to jest tak, że PS4 ma mniej miejsca w środku i dlatego wydaje mi się, że na dłuższą metę Xbox One będzie chłodniejszy - ale to tylko moje zdanie i mogę nie mieć racji.

@kuleczka91@kuleczka91 wiesz jak czytać kody Xbox One? Np. "5C6-00060" 1TB albo "5C5-00013" 500GB. Pierwsza część kodu xxx to pewnie coś z rozmiarem hdd i kolejnością modeli a pozostała część XXXXX to dodatki, mam rację?

Z zakupem wstrzymam się tak jak radzisz ale bardzo mnie nurtuje kwestia rozpoznania najnowszego modelu dlatego może mi ktoś to wytłumaczy? :)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie znam się na tej numeracji. Ogólnie jak znajdziesz konsolę, która ma w zestawie pada z jackiem 3,5mm to masz najnowszy model :) Stare wersje konsol miały pada bez wejścia na jacka :)

Moje XO na początku też było ciche, teraz już takie nie jest :p Obecnie to moje PS4 jest cichsze od niej, no ale PSkę mam raptem 2 miesiące :D

6. edrol

edrol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @kuleczka91@kuleczka91 Serdecznie dziękuję za pomoc. Zwrócę uwagę na jack i poczekam do konferencji.

Wczytywanie...

Poleć forum