1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowszy patch do Star Wars Battlefront balansuje rozgrywkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 27, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Aktualizacja dodająca obiecaną już wcześniej dodatkową, darmową zawartość do Star Wars Battlefront wprowadza nieco więcej, niż twórcy początkowo zapowiadali.

Gry czysto wieloosobowe, opierające się na rywalizacji, do jakich pewnością należy Star Wars Battlefront, potrzebują aktualizacji i łatek nie tylko do naprawiania pojawiających się błędów, ale przede wszystkim do ciągłego balansowania rozgrywki. Tym razem twórcy zajęli się zbyt silnymi bohaterami i broniami.

Pomimo niewątpliwej Mocy płynącej w krwi każdego z Jedi, to nie oni zostali uznani za zbyt potężnych. Miano to powędrowało do Boby Fetta i Hana Solo. Ten pierwszy doczekał się największych zmian, jego broń została osłabiona na większych dystansach, promień wybuchu powodowany przez wystrzał z rakietnicy znacznie zmalał, a same pociski nie namierzają już nikogo. Obrażenia zadawane przez pistolet Hana maleją teraz odrobinę szybciej ze względu na pokonany dystans.

Oberwało się również pojazdom tych bohaterów, czyli Sokołowi Millenium i statkowi Slave 1. Ich wytrzymałość została zmniejszona o 30 % co ma zapobiec używania ich przez jednego gracza przez całą potyczkę, a także uniemożliwić rozbijanie innych statków.

Ostatnią ważną zmianą jest osłabienie jednej z najlepszej broni w Star Wars Battlefront, czyli DL44. W odpowiednich rękach pistolet ten siał prawdziwe zniszczenie z powodu wysokich obrażeń połączonych z bardzo dużą szybkostrzelnością. To właśnie prędkość wypuszczania pocisków została przez twórców zmniejszona.

Pozostałe aktualizacje naprawiają najbardziej powszechne i irytujące błędy, takie jak blokady odliczania do powstania po śmierci, czy niepoprawne przydzielanie punktów. Pełny opis tego patcha znajdziecie tutaj.

B0ni3k lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. sondej1213

sondej1213 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem co jest grane, battlefront odpala mi się normalnie nie mogę grać w multi bo musze zaktualizować grę. Tylko nie wiem jak to zrobić...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

4. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    No nareszcie DL44 oslabili bo to byla mega przesada, moi zdaniem ta bron powinna być dostępna tylko grając bohaterem , trzeba odkurzyć płytę i zobaczyć co ta aktualizacja zmieni jak nic to na allegro z g...nem.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dobrze że dają coś za darmo (teoretycznie). Pewnie dostało im sie troche czytając te wszystkie komentarze od graczy. Kilka usprawnień do zrobienia jeszcze by sie znalazło ale w końcu się za to zabrali. Szkoda tylko że dodatki które będzie oferował Season Pass póki co w ogóle nie przyciąga (oprócz fajnych mapek). Może sami jeszcze nie wiedzą co wrzucić do tych DLC...

6. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Ja pogralem jeden wieczór i dałem sobie spokój, dl44 dalej wymiata jak wymiatal czy to nale mapy czy duże masa ludzi z tym biega, z miesiąc nie gralem może dla tego różnicy nie czuje

Wczytywanie...

Poleć forum