1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najpierw paski teraz 3RROD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz3120, Październik 15, 2012.

1. lukasz3120

lukasz3120 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam . Dzisiaj wlaczam xboxa , wszystko hula, a tu po 5 min wyskakuja mi białe przerywane paski . Wlaczyl;em konsole gram i znowu . Próbowałem jeszcze pare razy i dlaje to samo . Co najgorsze : teraz gdy włączam xboxa pokazują sie 3 diody śmierci . I mam pytanie : Czy są jakieś domowe sposoby na naprawę? Ile kosztowało by to w serwisie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    załącz konsole. Jak wyskocza czerwone diody to sprawdź kod błedu, wciskając guzik synchronizacji i od wysuwania tacki jednocześnie.
    4 diody - 0
    3 diody - 3
    2 diody - 2
    1 dioda - 1

Powinieneś dostać 4 cyfrowy kod błędu.

Jakiej byś naprawy nie zastosował to jest to tylko odwlekanie złomowiska. Reballing około 150 zł gwarancja 3-6 miesięcy

4. lukasz3120

lukasz3120 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No nic treudno , dzięki . Teraz wykonałem sposób z kocem (nagrzanie) i działa . Przynajmniej jeszcze zagram ostatni raz ;) A mam teraz pytanie , czy do xboxa elite podłącze kable od mojego core ? chciałem kupić jakąs konsolkę (kable mam :p ) tylko jaspera i nie wiem czy kable spasują ;)

A i jeszcze jedno pytanko :p Ile mniej więcej jest wart taki xbox ? (rrod,bez okabl. , ma napęd wymieniany w styczniu,LT 3.0) ?

Nikt nie pomoże? :D Odświeżam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum