1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najrozsądniejszy zakup Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sqrd, Listopad 25, 2012.

1. sqrd

sqrd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Jestem nowym użytkownikiem i starając się wdrożyć w temat Xboxa mam pewne dylematy przy samym kupnie.
    Kupując Xboxa najnowszego chcę przerobić go + dodatkowo 2 pady + dysk. Istnieje wiele dróg do zebrania takiego zestawu. Powiedzcie mi - doradźcie co jest najopłacalniejsze albo najbezpieczniejsze.
    1) Kupić nowego Xboxa i dokupić elementy i wysłać do przerobienia ?
    2) Kupić po wystawowego przerobionego: XBOX 360 SLIM 250GB LT3.0 RGH KINECT REDY OD FIRMY (2767048313) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    3) Kupić oryginalny zestaw (cały) i wysłać go do przerobienia ?

Czy kupowanie takich "cudów" sprowadzonych z zagranicy jest bezpieczne? Widzę, że wiele osób decyduje się na taki ruch.
    Zdaje sobie sprawę z tego, że przerabiając tracimy gwarancję tak czy siak. Natomiast czy takie importy z zagranicy to realnie dobry sprzęt. Ktoś się żalił na forum ?

Doradźcie mi proszę

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jeżeli jest to jasper czy slim to i tak będzie raczej bezawaryjny ;-) na nowy sprzęt trzeba uważać, bo nie każdy napęd da się przerobić. Wg mnie najlepsza będzie po prostu najtańsza opcja :-D

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum