1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najtańszy i najlepszy sposób na przechwytywanie gameplayów.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez TheOFF, Marzec 24, 2013.

1. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Najlepszy sposób na przechwytywanie gameplayów.

Ostatnio grając z kolegą w Metal Slug Anthology na PS2, stwierdziliśmy, że otworzymy kanał na YouTubie i będziemy pokazywać gameplay'e z przeróżnych konsol - PSX, PS2, X360, SNES, N64, Pegazus itd. Głównie gierki oldskulowe.
    Problem mamy taki, że nie za bardzo wiemy, czym i jak przechwycić gameplay z TV.
    Próbowaliśmy nagrać obraz kamerą HD, jednak jakość tego nagrania nie zadowala nas.

W internetach znalazłem takie cudo: AVERMEDIA GAME CAPTURE HD PS3 X360 WII H264.

Sprzęt wydaje się być jak najbardziej w porządku. Widziałem kilka sampli nagranych tym urządzeniem i mogę stwierdzić, że urządzonko byłoby dla nas najlepszym rozwiązaniem. Problemem jest chwilowy brak środków.

Pytanie: czy znacie jakikolwiek inny sposób, który pozwoli na przechwycenie gameplayów bezpośrednio z TV?

Myślałem o przechwyceniu obrazu za pomocą PC.
    Przykładowe połączenie:

Dałoby się w ten sposób coś zdziałać?

Dodam jeszcze, że w chwili obecnej na cały interes mam tylko 150zł.

Prosiłbym o wszelkie możliwe rady i jeśli macie doświadczenie z takimi rzeczami, również prosiłbym byście podzielili się informacją. ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Hauppage pvr i jakość jest bardzo dobra na tańsze alternatywy szkoda kasy :)

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dzięki za odpowiedź.
    Masz z tym urządzeniem jakiekolwiek doświadczenie?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    duzo osob nagrywa tym urzadzeniem i sobie chwala, za 150 zl to nic nie zrobisz, potrzeba wiecej na karte tv do PC z wejsciem HDMI

6. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Wszyscy youtuberzy podam Ci przykłady, Kerlo, loczek, yoshi :) zobacz ich filmy i oceń a i youtube troche pogarsza jakosc filmow wiec od razu ze streamu na PC bedzie to bardzo ladnie wygladac.

1 osoba to lubi.
  7. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hauppauge HD PVR.
    Poszło PW :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum