1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najtańszy zestaw do podłączenia xboxa pod monitor i/lub głosniki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mm120893, Styczeń 2, 2012.

1. mm120893

mm120893 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam
    Chciałbym pokazać najtańszą metodę podłączenia xboxa pod monitor i głośniki. Koszt tego zestawu wynosi ok 20zł (razem z wysyłką) kabel vga 1M XBox 360 to VGA RCA Digital AV Sound Component Cable | eBay cena ok 3euro i adapter New Headset Headphone 3.5mm Jack Adapter for XBOX 360 Wireless Controller | eBay cena ok 2e. Minusem adaptera audio jest to, że musi on być podpięty pod pada co może przeszkadzać niektórym osobą, ja nie mam tego problemu ponieważ zawsze mam minimum jednego wolnego pada :) Plusem adaptera jest to ze dzięki niemu możemy podłączyć dowolne słuchawki/mikrofon

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Takie rzeczy też są na allegro w podobnych cenach, więc nie widzę sensu żeby to z zagranicy zamawiać.

Wczytywanie...

Poleć forum