Najtrudniejszy\Najdurniejszy\Najbardziej hardcorowy achievement

Cichy133

Użytkownik
Użytkownik
Jedne z najtrudniejszych: Przejsc Ninja Gaidena 2 na najwyzszym poziomie. Przejsc caly tryb story w DBZ: Burst Limit na poziomie Z z ocena Z. Chyba trzeba byc Japoncem, zeby to zrobic :eek:
 

Mr Head Shot

Świeżak
Świeżak
najłatwiejszy: Fifa 09 - podczas meczu przerzucić piłkę z jednej strony boiska na drugą :D
 

wojciech10

Użytkownik
Użytkownik
Najtrudniejszy:
Dead Rising
7 Day Survivor (nie wymaga wyjaśnień chyba)
TYPE: 1 Play REQ: Survive for at least 7 days.
Najbardziej hardcorowy:
Naruto Rise of Ninja
Collector
Find all in-game collectibles. - jest tych pieniążków tak dużo że jednostki ukończyły ten achiw.
 

elvis49

Świeżak
Świeżak
Guitar Hero II:

Przegraj na poziomie easy :D
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
GRID
rozwalic auto -osiagniecie zdobywa sie (przynajmniej u mnie tak bylo) w czasie pierwszego wyscigu ,na pierwszym zakrecie :D
 

leonkg

Użytkownik
Użytkownik
No to z gridem jest dobre, chyba kazdy go odblokowuje na pierwszej trasie ;p

Najtrudniej chyba w gow zabic 10k ludzi w multi... A kto to zrobil jest prawdziwym hardcorem^^ .
 

Kamcioslav

Świeżak
Świeżak
Najtrudniejszy: Dead Rising - 7 Day Survivor - jak w nazwie, przetrwaj 7 dni (około 14 godzin realnych) bez save i zgonu bohatera. Trzeba ciągle zmieniać pozycje bo bez jedzenia co 5 minut spada HP. Jedno z najbardziej Hardcorowoych achievmentów na x'a
 

Dzoninho

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie najtrudniejszy jaki mam do wykonania to "The Long Road Ahead" w Guitar Hero - Complete all difficulties in Career, buy everything from the shop and complete 100 online matches
 

Krys1s

Użytkownik
Użytkownik
Durny- Call of Juarez BiB,
Yankee Cow- Nie zastrzel krowy w stodole :D
Czasochłonny-Gears of war 2
Na poważnie 2.0-Zabij 200000 przeciwników
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
O ile mi wiadomo to Seriously 2.0 to 100 000 fragów.
 

kornik

Użytkownik
Użytkownik
nikt nie wspomniał o niby głupiej grze jaką jest Sega Superstar Tennis,
aczek : To be this good Takes AGES

najtrudniejszy acziw jaki znam, zdobyć AAA w każdej planszy jest tak Hardcorowe jak tylko można to sobie wyobrazić
 

B0bek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
hardcorowy achievement to zagrać piosenkę z GH3 na expercie na 100% DragonForce-Through The Fire And Flames
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Hardkorowe Achievy sa w GOW 2 . np:
Party Like It's 1999 - Play 1999 rounds of multiplayer (any mode)
oraz
Seriously 2.0 - Kill 100,000 enemies (any mode)

ale jak ktoś lubi ta gre i dużo gra przez neta to mu to kiedyś wejdzie
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
Party Like It's 1999? Czy ja wiem? W GoW 1 mam rozegranych już ok 3000+ rund, gorzej z Seriously 2.0 :]. Na szczęście liczy się każdy frag i jest licznik, nie to co w GoW'ie 1 że liczą się tylko fragi z rankingów i do tego jeszcze nie wszystkie :]. Teraz przypomniał mi się jeszcze jeden zabawny aczik z Residenta 5, gdzie trzeba zabić wroga zgniłym jajem :p. Głupie, ale trochę zabawy i śmiechu przy tym miałem.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Najbardziej hardorowy achievment jaki do tej pory spotkałem jest w FNR 4. I to nie jeden. L, XL, XXL czyli wygrac online pas w wagach lekkiej, sredniej i ciezkiej. Pas posiada najlepsza osoba w rankingu. Przegladalem staty w ciezkiej wadze, koles ma ponad 550 zwyciestw przy czym 20 porazek :). Czyli 150 G nie do zdobycia dla normalnego śmiertelnika.
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Z tym achvem z GoW2 - seriously 2.0, jest o tyle dobrze, że zalicza fragi z singla... Gorzej z seriously w GoW1, jako komplenty laik (jeśli chodzi o multi) mam z tym problem :D
 

Czeslaw15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hm...najwiecej problemu sprawia mi osiągniecie w Prince of Persia:
-nie zgiń więcej jak 100razy w ciągu całej gry ;D
 

szakal666

Użytkownik
Użytkownik
przecież w tej grze nie da się zginąć:confused:

Wiesz chłopie co to ironia -.- ?
 

artiSs

Użytkownik
Użytkownik
najtrudniejszy achievment ? sprobujcie w UFC w ciagu pierwszej rundy znokautowac zawodnika w 20 sekund. w karierze albo exibition z komputerem :D
fly the co-op wcale nie jest takie trudne odrazu jak gta dostalem i gralem na necie to samo mi wyskoczylo ;d jak jeszcze nie wiedzialem o co chodzi w tych achievmentach hehe ;D
najdurniejszy to w gta IV off the boat i w fable II kopnac kure ;D:D

Wiem że to co zacytowałem jest już stare bo sprzed miesiąca...ale kurde, żeby nie umieć zrobić K.O w 20 sekund w UFC to trzeba nie umieć grać w tą gre..no przepraszam bardzo ale bierzesz Półciężką wagę (Light Heavywieght) jako swojego "fightera" bierzesz Rampage Jackson'a, a jako swojego przeciwnika bierzesz gościa który ma najmniej "Stand Strike Defense" czy jakoś tak to się nazywa ;D Podczas gdy przeciwnik lekko się odsłoni a ty uderzysz z LB + X (to taki przykład) masz gwarantowany K.O. Ja tak kuzynowi zrobiłem gdy on wziął Forrest'a Griffin'a a ja właśnie Rampage'a ;D
___
A co do tematu to ja nie wiem co z wami i na co wam te osiągnięcia ale ja jeszcze nigdy nie wszedłem w tą zakładke w moim xboxie mimo że mam 6000 Gamescore...ja po prostu gram i to sie samo zdobywa *** nawet nie wiem za co .
__

Włączyłem X'a i sprawdziłem osiągnięcia...i chyba najwięcej śmiechu miałem przy Crackdown
Było kilka osiągnięć za 50 pkt które były związane tylko z jednym...przejście gry chyba dostawało się razem 150g za przejście gry ***
 

arczibeatbox

Użytkownik
Użytkownik
Call of Duty 4 - Mile High Club
wybić cały samolot z terrorystów w 60 sekund na najtrudniejszym poziomie, a na koniec strzelić head shot'a w terroryste który zasłania się zakładnikiem

(przeszedłem całą gierke w 100%)
 

Do góry Bottom