1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! "Największa baza naszych użytkowników to posiadacze Xboksa 360" mówi Phil Spencer

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 27, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Podczas transmisji live dotyczącej gry Halo 5: Guardians, szef działu Xbox zwrócił również uwagę na to, ze fani marki nadal w dużej mierze nie przesiedli się na konsolę nowej generacji.

Pamiętacie jak Don Mattrick powiedział przed premierą nowej konsoli, że jeżeli ktoś nie chce jej podłączać na stałe do sieci, to mają dla niego 360tkę? Cóż. Fani posłuchali i zostali przy starym urządzeniu. Phil Spencer potwierdził podczas transmisji, że największą bazę stanowią użytkownicy Xbksa 360. Wsteczna kompatybilność jest wyciągnięciem ręki w ich stronę, by mogli porzucić poprzednią maszynkę i przesiąść się na sprzęt ósmej generacji, a przy okazji nadal mieć dostęp do swojej ogromnej kolekcji gier wideo. Podobny cel miało wypuszczenie odświeżonych wersji Gears of War, serii Halo czy też stworzenie pakietu Rare Replay.

To chyba odpowiedź na pytanie, które nurtuje zapewne użytkowników PlayStation. Wsteczna kompatybilność na konsoli Sony się nie pojawi, bo nie ma w tym żadnego interesu marketingowego. Na nową generację przesiadło się wystarczająco wielu graczy, więc co najwyżej możemy liczyć na ponowne kupowanie gier w formie classików. Niestety gry to również biznes.

Microsoftowi należy pogratulować dobrego posunięcia i miejmy nadzieję, że biblioteka wstecznie kompatybilnych gier będzie bardzo szybko rosła.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michał Sobota

Michał Sobota Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    A, A
    Ogółem fajnie by było jakby wsteczna kompatybilność pozwalała na pobranie gry w formie cyfrowej ale remastered na xone.
    Przykład. Mam Tomb Raider na x360. Wkładam płytę lub loguje się na konto z wersją cyfrową i otrzymuję wersję remastered w tym przypadku definitive edition.

4. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Nie raz jak czytam o tych zagrywkach Microsoftu to mam wrażenie , że oni umysłowo również są wstecznie kompatybilni....Mówią , że jeśli ktoś ma X360 i nadal na nim gra to wsteczna kompatybilność to "wyciagnięcie do niego ręki" aby mógł się przesiąść na nową maszynkę...Jedyne wyciągnięcie ręki jakie tu widzę to Microsoftu do portfela użytkownika bo jeśli ktoś ma X360 i gry na niego i nadal go używa i chce nadal grać w te gry to po cholere ma kupywać nową konsolę za 1000 złotych skoro może to robić na tym sprzęcie który ma?

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie przesadzajmy :p. Jak już to byś miał wersję z X360 ale na pewno nie wersję z XO. Bo czemu niby użytkownicy którzy zakupili TR:DE mieli by być stratni?

Bo dużo osób posprzedawało swoje X360 i przeszli na XO. A wersje cyfrowe bądź jakieś tam pudełka z grami jeszcze się mogą wałęsać po pokoju :).

6. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Ponieważ mogliby grać w swoje gry + nowe ;)

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wsteczna kompatybilność w małym stopniu skłoni posiadaczy 360'tek do zmiany na XO.
    Dlatego tylu ludzi siedzi bo na 360 mają gry prawie za darmo..

Ja tam się przesiadłem na nextgena, ale i tak slimkę 360 sobie zostawiłem.

petroz lubi to.
  8. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Ja właśnie żałuję, że nie zostawiłem swojej 360 bo gry chodzą po 40 złotych do tego dobre są w gwg :x

9. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja czekam na tą możliwość i jak będą już gearsy3 to kupuję x0. Do tej pory, aż tak mnie nie porwały gry, aby zmieniać sprzęt. Może jest więcej ludzi podobnych do mnie co grają w stare, ale dobre gry gdzie dużo gra ludzi w multi.

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wydaje mi się że ludzie nie mają kasy na gry dla XO a używane na X360 latają za śmiesznie niskie pieniądze oraz jest ich ~1000 więc jest w czym przebierać. Do tego dochodzi mała popularność XO i w sklepach z używanymi grami stoi po kilka pudełek a hieny dają zaporowe ceny prawie jak za nowe.

Wczytywanie...

Poleć forum