1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Największe forum pirackie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tasiu, Marzec 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tasiu

tasiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

dlaczego na "największym polskim forum o konsolach Xbox i Xbox 360" jawnie dyskutuje się o przeróbkach, pirackich grach, kto je udostępnia, kto ściąga i mało tego każdy użytkownik może pochwalić się jaką przeróbką dysponuje i czy jest zbanowany czy nie ?

Legitymując się największym forum trzeba chyba trzymać jakiś poziom i podjąć zobowiązania - oficjalnie przynajmniej potępiać piractwo, a tworzenie specjalnych działów o przeróbkach i banach chyba temu nie służy ? W takim wypadku piractwo zamiast schodzić do podziemia, czy tkwić w podziemiu zostaje zapraszane na salony największego polskiego forum o konsolach Xbox, co wydaje się absurdalne. Wyobrażacie sobie sytuację gdzie na forum o ...radiach samochodowych oficjalnie współistnieją działy dla złodziei i uczciwych ? Mało tego złodzieje podawaliby miejsca, gdzie można łatwo ukraść radio, być może tuż spod okna jednego z uczciwych użytkowników tegoż forum o radiach ? ...Absurd

2. Lotnik421 Xbox One

3. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To nie jest oficjalne forum wspierane przez Microsoft więc dlaczego tak nie może być?Jak ci się nie podoba to po coś robił konto?Masz setki innych forum wiec idź tam i nie zawracaj ludziom głowy.Świat jest jaki jest,ja też nie toleruje dużo rzeczy a mimo to muszę przymykać oko bo wyboru innego nie mam.

4. dawideczek65

dawideczek65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak to największe polskie forum o X'ach i jest tu wszystko co dotyczy Xbox'a więc poco się napinasz nie podoba się to wyjazd...

5. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przeróbki, pirackie gry... A czy to nie jest część Xbox'a? Czy iXtreme został wydany również na PS3? Nie. Jeżeli ktoś chce grać na kopiach to ma takie prawo, swoje własne prawo. A poza tym wszyscy (prawie) użytkownicy forum posiadają tą konsolę, którą kupili zapewne w legalny sposób, a przecież to jest główny bohater tego forum. tasiu kup każdemu po 20-30 gier (oryginalnych) i wszyscy przestaną rozmawiać na drażniące cię tematy.

6. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    Twój avatar,wszystko wyjaśnił...
    temat wielokrotnie wałkowany,nikt tu nikogo do przeróbek,ściągania kopii zapasowych(w ten sposób o tym mówimy,na tym forum) nie namawia.
    sam wkładasz przysłowiowy 'kij w mrowisko'
    mam dla ciebie radę - stwórz sobie swoje własne forum gdzie wstep będą mieli tylko ci 'wybrani',wolne od niecnych występków wobec MS.
    nie zatruwaj swoim jadem, naszego forum.

pozdrawiam i ochłoń trochę,świat jest ZŁY

7. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    jak ci sie nie podoba to forum to z niego wyjdz i nie wracaj !!

8. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Odezwał się plebs, który nie wie co to uczciwość. :p Sam pisałem do administracji i chyba mnie olali, popytam tam jeszcze. ;]

9. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Drogi kolego:
    1) Nie jestesmy wspierani przez microsoft gdyz ludzi z PL ma w odbycie
    2) Nikt Cie tu nie trzyma a zaczynasz walke z wiatrakami.
    3) Jak ktos chce przerobic to niech przerabia - jego sprawa.
    4) Na wiekszosci forum polowa ludzi w zyciu nie widziala xboxa od srodka i full prof S jonalistow tam jest.
    5) Co bys chcial osiagnac?...

~zamykam bo tu zjedza sie nawzajem ;) Kosz

@szamanxd:
    Nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie rozumiesz albo dopiero poznales na historii.
    Co wy chcecie osiagnac ludzie?! Usunac ********? Hmm forum tak stoi od okolo 2 lat...

10. tasiu

tasiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Typowy argument: "Jak sie nie podoba to wypad".
    A coś więcej potraficie ?

To, że to nie jest forum oficjalne nie ma nic do rzeczy. Nikomu nie kupie 25 gier, jeśli mnie nie stać na gry to ich nie kupuje, nie kradne.
    Podobnie nie stać mnie na samochód, iphona, czy gpsa więc też go nie ukradne, a wy ? Kradniecie wszystko, czego nie macie ? Kupując x'a masz świadomość, że gry kosztują tyle i tyle więc jak cię na nie nie stać to po co kupujesz konsole ? Nabyłbyś za pożyczone pieniądze samochód, który pali 15 litrów benzyny wiedząc, że nie będzie cię stać na tankowanie ?

Idąc za argumentem, że flashowanie napędów i ściąganie gier jest częścią świata konsoli to na forach dla dzieci powinien się pojawić dział dla pedofilów ;p Piractwo jest piractem, jest czymś nielegalnym, łamaniem prawa itd. więc to jest ciemna strona tego co dotyczy xboxa, a o ciemnych sprawach dyskutuje się w szemranych miejscach, a nie na największym forum.

Zarejestrowałem się właśnie skuszony tym sloganem. Jest to wszak miejsce gdzie można porozmawiać o grach i umówić się na granie multi. Myślałem, że nie trzeba tego tłumaczyć - na piractwie świat się nie kończy, są jeszcze inne działy.

11. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Jakiś ty biedny ojojoj... jak chcesz mieć straszny porządek z piractwem to wyjazd na tą stronę XBOX Magazyn ,i nie wkur...aj już ludzi

12. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    @tasiu przestań unosić się świętym gniewem i idż na jakieś forum PC-towe i tam zacznij umoralniać będziesz miał o wiele większe pole do popisu ..... swojego debilizmu !

13. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    hehe oj będzie miał... jak znam życie to na PC ma piracki system x)

14. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    heh mialem to napisac ale kolega mnie ubiegl :)

15. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    To już sprawa indywidualna ktoś nie ma kasy to sobie przerabia, ktoś ma kasę i stać go na gry to sobie kupuje, nie rozumie tego bez sensownego tematu

16. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale niektórzy tego nie rozumieją i za wszelką cenę chcą coś dopisać,pokazać się,nabić posta.Gdybym miał moc moderatora to bym nie tyle co zamknął a usunął

17. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    słuchaj "świeżaku".
    nie popisałeś się swoim pierwszym postem na tym forum.
    a jeśli dopiero zaczynasz zabawę z forum i widzisz że są na nim rzeczy o które możesz mieć pretensje to po co dołączasz ? Żyj i daj żyć innym. Mnie na przykład nie stać na gierki oryginalne, i uważam że kosztują tyle i są tak zrobione ( Np. CoD MW - dajesz 200 zł i jak się dobrze postarasz to góra 2 dni pograsz i po gierce ) że powinni klocka za darmo dawać tym którzy kupują oryginały .

peace i narazie.

18. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Faktem jest ,że gość trochę napisał wprost ,ale jak widzę te szczeniackie odpowiedzi "jak Ci się nie podoba to ..." jakbym czytał trolskie teksty z onet.pl

19. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tasiu... Nie wiem ile masz lat, ale coś ci powiem. Skoro zacząłeś tema o łamaniu prawa... Jak cie nie stać to nie kupujesz... Ok, rozumiem. Jeżeli masz 18 lat i prawo jazdy to również jeździsz 50km w terenie zabudowanym, a poza nim 90km? Nie przejeżdżasz na żółtym, nie wyprzedzasz na ciągłej kiedy jedzie przed tobą pojazd wolnobieżny z prędkością 10km? Jeżeli nie masz prawa jazdy, to jeżeli byś kiedyś miał, to byś tak nie robił? W szkole nie ściągasz, nie podpowiadasz innym na sprawdzianach, testach, nie spisujesz prac, nie dajesz spisywać? Kiedy w sklepie dadzą ci za dużo reszty, oddajesz ją? Nie pobrałeś nigdy z zasobów sieci filmów, gier na PC, muzyki, których oryginalnych kopii nie posiadasz? Mogę wymieniać wiele, ale może faktycznie nic takiego nie robiłeś i o wiele więcej, w takim razie powinieneś udać się w stronę służby Bogu. Byłbyś święty. Ale jęzeli w swoim życiu zrobiłeś coś/zrobisz, co wykracza poza prawo choć o jeden maleńki krok to nie powinieneś się wypowiadać.

20. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a ja zwrócę uwagę na inną rzecz.

Prawo polskie uprawnia do posiadania jednej kopii oryginału. Microsoft nam to uniemożliwia, za to ixtreme wręcz przeciwnie. Ja juz parę plytek mam tak porysowanych, że gry tną a próba zainstalowania gry na dysk kończy sie komunikatem o ściereczce. Ciekawe ilu z was też tak miało. Dlatego wgrałem ixtreme, by nie niszczyć wiecej oryginałów.

Ponadto kto tu jest większym złodziejem... Sprzedawać gry po 300zł.. Byłyby za <100zł to strzelam, że większość forumowiczów kupywałaby oryginały i nawet niemyślałaby o piractwie. Ponadto z jakiej racji microsoft ingeruje w nasz sprzęt, mam tu na myśli ban na dysk. Cheatujesz/piracisz online = ban na xbl, to rozumiem. Ale z jakiej racji banuje dysk, ingeruje w NASZ sprzęt, za który słono zapłaciliśmy.

Ja kupiłem już zbanowaną konsolę bez dysku. O banie nie wiedziałem. Jakie było moje zdziwienie gdy po zamontowaniu dysku nie mogłem instalować nic na dysk... Dlatego DZIĘKUJE wszystkim na tym forum za temat o odblokowaniu dysku. A microsoft za telefoniczne "przykro nam", może mnie pocałować.

Więc kolego nie unoś się tak, bo swięty to ty też napewno nie jesteś. W mysl przysłowia: pokażcie mi człowieka a znajde na niego paragraf.

21. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Po pierwsze, to nie jest forum officjalne ani w żaden sposób "supportowane" przez m$
    Po drugie, to admini zarządzają czy chcą mieć piratów na forum czy nie, jeśli poprostu ci to nie pasuje to polecam zmienić forum ...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum