1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Największy błąd w Call of Duty: Black Ops

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Ruzyk, Listopad 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Jak pewnie zauważyliście Black Ops ma wiele błędów. Ja zauważyłem m.in naboje przebijające ściany o średnicy metra oraz najgorsze co może być... i tak, moje obawy się sprawdziły. Mowa tu o spawn pointach, zresztą co Wam będę gadał, zobaczcie sami.

Te i wiele innych filmików możecie znaleźć m.in na YouTube, mam nadzieję że w ciągu tygodnia dostaniemy Patcha.
    Tak to jest, jak dostajemy grę za szybko, pamiętacie pierwsze pogłoski o Black Ops i pierwsze plotki o premierze? tak jest, wiosna 2011, zatem dlaczego wydali go dwa kwartały szybciej niż planowali? odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.

Ruzyk

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ta gra po MW2 to porazka. tak to jest jak cos robia ludzie, ktorzy nie maja o tym pojecia.

4. deejay89

deejay89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków/Dublin
    haha, a wszyscy sie podjarali i polecieli do sklepu po black ops, za niedlugo kazdy odlozy ta gre na polke, kiedy wyjdzie bf vietnam

5. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    dokładnie, BadCompany2 niszczy wszystkie fpsy na swojej drodze w kwestii multi

Pozdrawiam

6. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Podaj powód dlaczego porażka.
    Mnie też te spawny denerwują od samego początku, również mam nadzieję, że wyjdzie jakiś patch który to zniweluje. Za to gra na "Znajdź i zniszcz" to miód, cud i orzeszki :D

Edit: Ehhh i znowu porównania do Bad Company 2...

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    He Zeratulo zapodał na kanale filmik jak pokazuje bug w pierwszej misji gdy nie mógł przejść przez drzwi bo mu się zablokowały :) Liczymy na Treyarch i na patcha :)

8. jerrybonq

jerrybonq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    a może pamietasz co się działo z mw2 w multi na początku? to była masakra...więc ta gra ma denerwujace momenty( mam nadzieje, że zostaną naprawione) ale i dobre strony- ba baaaaardzo dobre. Dajmy jej się rozkrecić i po pierwszym patchu ocenimy, czy Treyarch słucha graczy, czy ma już w ***** bo gre sprzedała..btw. tryb zombie to wygląda jakby tam w studiu wtedy niezła impra była..

9. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Treyarch to ich wina! Invinity ward - to oni powinni( i tylko oni) tworzyć serię call of duty.

10. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Ja tam nigdy nie kupie już CoD-a. Nie grałem w MW i nie zagram w żadnego innego.Dość się nasłuchałem wyklinań kumpli w headsecie.Jak nie czterech camperów ładuje do jednego to ci się respi kilku za plecami.

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W BC2 też tak można trafić, ale nie że ciurkiem się respią w jednym spocie :D
    Ciekawe czy to naprawią :p

12. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No nie mogę z tego pierwszego filmiku :D

Myślę, że już niedługo pojawi się jakiś patch naprawiający ten błąd, bo to może zniechęcić wiele osób, które chciały kupić Black Ops.

13. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W sumie to najbardziej zastanawia mnie to, w jaki sposób w grze, w którą wpakowano miliony dolarów można popełnić tak banalne błędy?!

14. not4u

not4u Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spokojnie na pewno naprawią to w końcu Treyarch, gra dopiero co zaczyna rządzić online, właśnie dzięki takimi filmami wiedzą co zrobili źle, jeszcze mają dużo kasy do zarobienia więc będą troszczyć się o dobrą opinie gry...

15. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To bardzo dobre pytanie ! Pakują hajs, wszystko niby zapięte na ostatni guzik, a tu proszę. Panowie respią się sobie jeden na drugim. To jest niewybaczalne. Ja w BC2 nie spotkałem czegoś takiego nigdy. Każdy ma swój resp (mowa o całych teamach) i każdy ma swoich kompanów. A oni mi tu za przeproszeniem wciskają coś takiego ? Zaczynam się mocno zastanawiać czy pakować kasę w następne CoD'y. BO kupię ale jeżeli następnego nie zrobi IW to chyba podziękuję.

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co wy z tym porownywaniem BC2 do COD'a? PRzeciez to zupelnie inne gry. Dla mnie COD jest o niebo lepszy (Mam Bad Company od premiery i po miesiącu od premiery polozylem go na polce i lezy tak do dzisiaj) Zreszta... gdy ktos potrafi grac to i sie gosci respujacych na plecach zabije, a take respy zdazaja sie bardzo zadko (raptem na 2 mapach) i zaraz zostanie to naprawione... A wy fanboy'e BF przestancie pisac w kazdym temacie o tej swojej smiesznej gierce bo cos mi sie wydaje ze tylko amatory sobie radza w BF bo jakby weszli na COD'a to jednego killa by nie zdobyli ;)

17. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Treyarch wielka pożarki dużo bugi prawie jak CoD 5

18. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Dziwnym dla mnie jest iż użytkownicy forum piszą w jednym poście jaki to Black Ops jest piękny i przecudowny a w drugim (dotyczącym jakiegoś buga z gry który pewnie na dniach zostanie poprawiony) obrzucają Black Opsa błotem. Porównywanie Bad Company 2 i Black Opsa jest bezpodstawne iż są to 2 inne gry mające swoje + jak i - ,każdy kto grał w choć w jedną z wyżej wymienionych gier potrafi wymienić jej plusy. Nie jestem funboyem COD'a i nie bronie go ale patrzę racjonalnie na sytuacje którą mam nadzieję Treyarch prędko rozwiąże.

19. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @PatrixOK

No tak, bo w codzie jest tak duży auto aim, że trudno grać...

Pierwszy filmik przypomina mi filmik Mine z Battlefielda 2.

20. Frytas360

Frytas360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    musimy to przeczekać nie ma innego wyjścia :)

21. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Black Ops o ile się nie myle w ciągu paru dni przypuszczalnie zarobi więcej niż MW2 w ciągu roku. Nie piszcie też że Infinty Ward robi świetne gry i nie ma bugów o_O jedna wielka ściema z tym IW, nie pamiętacie już noobtuberów itp ? bugów też było sporo i sporo się o tym mówiło ale skoro teraz jest Black Ops to jest się do czego przywalić nie ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum