1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naklejki Xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dominus PL, Lipiec 29, 2012.

1. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Witam, chcialbym lekko zmodyfikowac swojego xboxa kupujac naklejki na obudowe. I tutaj moje pytanie czy te naklejki nie zejda szybko oraz czy przy zdejmowaniu sa slady kleju na obudowie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    teraz pytanie do Ciebie jakie chcesz te naklejki ? jakaś dana firma ? na allegro jest ich wiele, możesz też samemu stworzyć co chcesz, aha przy odklejaniu używałbym suszarki bo ten klej który zostanie na nim jak normalnie zdrapiesz to czasem ciężko schodzi i można porysować obudowę

4. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Firma obojetnie. Widzialem, ze na allegro jest sporo. Jak cos to ja mam Elitke :p

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no to wybierz sobię firmę albo zestaw naklejek i śmiało naklejaj :) dużo jest z firm typu "vans, dc, adio, monster" itp :)

6. wojtek0011

wojtek0011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja zdecydowanie polecam firmę Gelaskin. Owszem, te naklejki są dosyć drogie, ale są najlepszej jakości, bo nie zostawiają śladu kleju.

P.S.: Można też tworzyć swoje naklejki.

7. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Polecam firmę MadCatz mam naklejki i obudowę z gry HALO 3 nie ma żadnego kleju jedynym minusem jest to że naklejki przysyłane w ruloniku :)

Wczytywanie...

Poleć forum