1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naliczanie Ratio

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrLazy, Czerwiec 15, 2011.

1. MrLazy

MrLazy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Mam konto na demonoid.me i nie wiem jak dokładnie seedować, żeby mi naliczało ratio. Czy to się nalicza podczas seedowania czy jak, bo nie rozumiem. I jeszcze jedno, bo w trackerach jak wcisnę na plik to pokazuje:

http://inferno.demonoid.me:3389/announce

http://inferno.demonoid.com:3389/announce

Z czego pierwsze dodałem sam, a drugie już było. Czy mam usunąć to drugie? Inaczej mi nie naliczy ratio czy jak? Chcę po prostu ściągać z pełną prędkością i żeby mi naliczało ratio. Tyle chce, dzięki. Będą plusy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Seeda ustawiasz sobie w programie. Zobacz sobie na demonie ile czasu musisz seedować lub do jakiego ratio danego torka. Później ustawiasz w programie by seedował danego torka do 0,45 lub 48H.

4. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ten tracker jest troche dziwny, nie polecam go, jezeli chcesz jakis tracker do samych gier na xboxa to polecam bt.xbox-sky.org, jezeli do wszystkiego to torrentleech.org o zaproszenia na te 2 trackery musisz sie troche postarac i poszukac

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Demonoid dla mnie śmiga bardzo dobrze.

6. MDM

MDM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z seedowaniem to jest też tak, że jeżeli przed Tobą daną rzecz ściągnie kilka osób i wysyła z shella to ciężko jest się przebić również jeżeli jest mało leecherów to ciężko coś wysłać.
    Co do torrentów to polecam btjunkie.org a jeżeli chodzi o prywatne trackery to IMO najlepszy jest *******.gigs

Wczytywanie...

Poleć forum