Naloty policjii w sprawie przerabiania

szpodek

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jak się orientujecie. Zamierzam otworzyć serwis który będzie oferował wgrywanie oprogramowanie umożliwiającego odczytywanie kopii zapasowych gier. Obawiam się że policja może zrobić nalot. A czy ktoś w waszym otoczeniu miał nalot policji w tej sprawie??
 

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
U mnie koles działa normalnie i nic;p
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
U mnie tez gosc to prowadzi normalnie, ale nie wiem czy ma dzialalnosc zarejestrowana, robi to u siebie w domu.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ja znam 2 osoby z otoczenia ktore mialy konfiskate sprzetu itd. Wiec zagrozenie realne. chyba ze bedziesz to robil "spod lady"
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Legalne to nie będzie bo jest to ingerencja w soft MS'a, więc łamanie regulaminu korzystania z konsoli. Narusza to również ustawę o prawach autorskich ( chyba ).
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszystko będzie dobrze, póki ktoś Cie nie podkabluje, wtedy może być problem i tłumaczenie się z tego.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
U nas w mieście był nalot ale sklep dalej funkcjonuje i zamiast w sklepie przerabiać to konsole biorą do domu i tam przechowują cały sprzęt
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
u mnie w mieście też coś słyszałem o konfiskacie - ale to pewnie w przypadku podkablowania bo to w domu było
 
a Polska jest tak życzliwym krajem, żę raczej możesz się spodziewać podpierdo... zwłaszcza jak komuś coś spierdzielisz bo różnie bywa.
 

rubensk

Banned
U mnie jest serwis ktory dziala od 15 lat i zawsze przrabial co sie da i dziala nadal:) pozdrawiam
 

tomiq2

Użytkownik
Użytkownik
Nie jest to legalne.
Ale możesz sobie zarabiać na lewo. :)
 

lisciu

Użytkownik
Użytkownik
a Polska jest tak życzliwym krajem, żę raczej możesz się spodziewać podpierdo... zwłaszcza jak komuś coś spierdzielisz bo różnie bywa.
raczej jak będzie się mu za dobrze powodzić ;)) bo tak przecież u nas być nie może ;P
 
M

MaverickPL

Guest
Klient kupuje sprzet, staje sie jego wlascicielem i moze z nim zrobic co mu sie podoba. Zmienic soft, postawic na polce do gory nogami, albo wyrzucic przez okno z 10 pietra. Wiec nie ma nic nielegalnego w takim dzialaniu.
Rownie dobrze mozna by "nękać" producentow nagrywarek do PC bo przeciez "dzieki ich sprzetowi ludzie piraca gry"
 

290292

Użytkownik
Użytkownik
Na lewo musisz to robić.
 

Yacu

Świeżak
Świeżak
Pały raczej same nie wejdą, musiałby Cię ktoś wystrzelać.
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
z tego co się orientuje w łodzi było najwięcej przypadków :p dlatego nawet wgranie zwykłego softu kosztuje od 100-200 zł .. w 3 "serwisach"
 

Doczu

Użytkownik
Użytkownik
Klient kupuje sprzet, staje sie jego wlascicielem i moze z nim zrobic co mu sie podoba. Zmienic soft, postawic na polce do gory nogami, albo wyrzucic przez okno z 10 pietra. Wiec nie ma nic nielegalnego w takim dzialaniu.
Aleś chłopie dołożył do pieca.
Poczytaj sobie licencję. A szczególnie punkt B (z podpunktami) tejże. Użytkując ją pierwszy raz, automatycznie akceptujesz jej postanowienia.
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Chyba żebyś założył jakiś sklep i tam to robił tak zwanie "po cichaczu" :p
 
M

MaverickPL

Guest
Aleś chłopie dołożył do pieca.
Poczytaj sobie licencję. A szczególnie punkt B (z podpunktami) tejże. Użytkując ją pierwszy raz, automatycznie akceptujesz jej postanowienia.
Licencje czego? Zakupu konsoli? :)
Jak kupujesz odkurzacz to tez nie mozesz w nim nieorginalnego worka zalozyc bo cie policja zamknie? :D

Zastanow sie. Licencja dotyczy uzytkowania Live'a. Za modyfikowanie konsoli mozesz zostac pozbawiony mozliwosci korzystania z niego i tyle... nie ma nic nielegalnego w samym modyfikowaniu xboxa.
W innym przypadku wszelkiego rodzaju dziury wyciete w obudowie i neony w srodku xboxa byly by rownie nielegalne i karane przez policje.

Zastanow sie nim zaczniesz gadac glupoty.

Poza tym lamanie postanowien licencji nie ma nic wspolnego z lamaniem prawa i dzialaniami policji podejmowanymi z "urzedu"
 

Doczu

Użytkownik
Użytkownik
Licencje czego? Zakupu konsoli? :)
Jak kupujesz odkurzacz to tez nie mozesz w nim nieorginalnego worka zalozyc bo cie policja zamknie? :D

Zastanow sie. Licencja dotyczy uzytkowania Live'a. Za modyfikowanie konsoli mozesz zostac pozbawiony mozliwosci korzystania z niego i tyle... nie ma nic nielegalnego w samym modyfikowaniu xboxa.
W innym przypadku wszelkiego rodzaju dziury wyciete w obudowie i neony w srodku xboxa byly by rownie nielegalne i karane przez policje.

Zastanow sie nim zaczniesz gadac glupoty.
A czytałeś ten punkt który podałem. Po głupotach jakie wypisujesz widzę, że nie. To może zacznij od tego.

Poza tym lamanie postanowien licencji nie ma nic wspolnego z lamaniem prawa i dzialaniami policji podejmowanymi z "urzedu"
Aaa no i to jest prawda. Ale czy ja gdzieś wspomniałem o działaniach policji ? Odpowiedziałem tylko na bzdury jakie piszesz :

Klient kupuje sprzet, staje sie jego wlascicielem i moze z nim zrobic co mu sie podoba.
 

Do góry Bottom