1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nand "bad header" i kilka innych...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lampik, Grudzień 31, 2014.

1. lampik

lampik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    przedmiotem tego posta jest Corona v4 nie ma nanda , były same bady postanowiłem wgrać mu nanda z Corony v2, jest zmiana na lepsze konsola zaczęła świecić na zielono po włączeniu (wcześniej był dzwięk po naciśnięciu PWR jednak nie włączała się ), czyli włącza się , jednak nic więcej się nie dzieje, wgrałem ecc, zainstalowałem chipa, chcę zobaczyć xell-a i nic, nawet chip jak by nie miał zasilania jednak dochodzi do niego zasilanie.

Dodam , że konsola po naprawie u kogoś trafiła do mnie, pod clamp od procka graficznego nie ma dwóch rezystorów, nie wiem czy to może coś rzutować ?

Zapytacie się pewnie czego oczekuję od was, no więc czy idzie odbudować nanda do konkretnie tej wersji konsoli V4 ?, czy można wgrać nanda z innej V4 ?, co może być przyczyną , że x360run nie startuje glitch-ować ? i proszę sprawdzone punkty litownicze, oraz czy jest jakaś możliwość sprawdzenia post out-a tego spod procesora graficznego chodzi mi o to czy założona igła od TX-a dotyka do kuleczki ?

będę wdzięczny za każdą odpowiedz dotyczącą tematu,
    Mateusz

Załączniki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała