Napady w Grand Theft Auto V w marcu - gra na PC-ty ponownie opóźniona!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W końcu otrzymaliśmy ostateczną datę premiery nowych misji do Grand Theft Auto V. Napady trafią do miłośników produkcji już na początku marca. Niestety, kolejny raz mamy złą wiadomość dla sympatyków blachy – pozycja w wersji na komputery osobiste została ponownie opóźniona.

Zacznijmy od dobrej wiadomości – napady trafią na konsole już 10 marca. W tych specjalnych zadaniach będzie mogło wziąć udział 4 graczy. Twórcy zapowiedzieli, że przygotowali dla nas wiele atrakcyjnych i ciekawych misji – więcej szczegółów poznamy wkrótce.

A teraz pora na złą wiadomość... Gra w wersji na komputery osobiste ponownie została opóźniona. Premiera ma się odbyć 14 kwietnia – w formie cyfrowej oraz pudełkowej. Autorzy poinformowali, że kolejne przełożenie premiery jest spowodowana dopracowywaniem pozycji w trybie sieciowym – deweloperzy chcą mieć pewność, że GTA Online oraz napady będą dobrze działać na PC-tach.

Twórcy poinformowali, że wszyscy gracze, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają 200 tysięcy dolarów w GTA Online.

Dodatkowo do galerii wrzuciliśmy kilka nowych screenów z napadów.

























 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Buehehe...śmiech na sali. Dobrze, że nie czekałem na wersję PC.
Napady w marcu ? Skoro dla R początek roku to końcówka pierwszego kwartału, to gratuluję percepcji. Czekanie sprawiło, że już mi się w to nie chce grać.
Do GTA online pewnie i tak nie wrócę, bo podejrzewam, że napady i tak by mi się znudziły po pierwszym weekendzie. Przejść singla i zapomnieć.
 

Do góry Bottom