1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naped Benq a JungleFlasher pokazuje Liteon DG-16D2S - aktualizacja dasha

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ekwador15, Październik 15, 2011.

1. ekwador15

ekwador15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

mam napęd Benq VAD6038. Był on przerobiony iXtreme 1.6 Chciałem przy pomocy pendrive wgrać nowy dash kasujący przeróbkę, ale pojawił się komunikat, że nie można ukończyć aktualizacji. Podłączyłem ten napęd i Jungleflasher pokazuje mi dokładnie to:

http://i51.tinypic.com/30hlrm0.jpg

I co teraz zrobić, jak wrócić do napędu Benq, do oryginalnego fw, tak, żeby JungleFlasher widział ten napęd jako Benq VAD6038.

Czy jak wezme teraz w JF BenqUnLock i naped przejdzie w Vendor Mode, to wgrywając oryginalne FW będzie działać? No bo tutaj nie mamy klucza jak w Lite-onie, więc jedynym co mam to w paczce z LT 2.0 oryginalne FW przed i po instalacji nowego dasha. Kiedyś jak nie dało rady przerabiać Lite-onów, to miałem zmieniany napęd na Benq'a własnie tego, co teraz podlączyłem pod kompa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Masz spoofowany napęd. Polecam temat na forum o tym. Jest dokładnie wyjaśnione w tutorialu.

4. ekwador15

ekwador15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no dobra, znalazłem co mi pomoże.

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f...6-przy-ixtreme-lite-touch-2-0-a-103873-2.html

ale nasuwa sie jeszcze jedno, ważne pytanie. Wczesniej w konsoli oryginalnie był Lite-on i teraz JF widzmi mi tego Benq jako własnie ten Lite-on. Czy jak zrobie tak, żeby ten Benq nie był już jako spoof, to bedzie ten naped działać? Xbox wtedy zobaczy już Benq, a przecież wcześniej był Lite-on.

A jak znajdę tamtego lite-ona, to można wrócic do niego po prostu go podłączając do konsoli, wtedy aktualizacja na nowy dash i przeróbka na LT 2.0?

Wczytywanie...

Poleć forum