1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd BenQ Flashowanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BoxuMaster, Luty 24, 2016.

1. BoxuMaster

BoxuMaster Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Posiadam xbox 360 klasycznego (białego) z napędem BenQ. Znalazłem na spryciarzach filmik jak zrobić flash na tym napędzie ale udało mi się tylko wyciągnąć firmware z napędu dos flasherem. Jak wrzucam firmware do JF to pisze mi że fw nie posiada klucza napędu.dodatkowo gdy chcę wybrać napęd w zakładce mtk flash 32 w rozwijanej liście io port nie ma go. Lista jest całkowicie pusta. Gdy chcę zainstalować sterownik do JF wyskakuje błąd i prosi i ręczne wgranie sterownika. Gdy plik .dll sterownika wrzuciłem do.system32 i folderu drivers nadal mam ten sam błąd.Mój system na komputerze to windows 10 64 bit.Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli jf twierdzi że nie ma klucza to znaczny ze odczytales źle firmware. Proces instalacji jf znajdziesz w pliku pdf w katalogu jf. Na pewno co musisz uczynić to wyłączyć podpisywanie sterowników

Wysłane z mojego Honor 7.

4. BoxuMaster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak poprawnie odczytać firmware dos flasherem?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jungleflasherem lub dosflashem. U Ciebie proces odczytu nie przeszedł poprawienie jesli jf daje błędy

Wysłane z mojego Honor 7.

6. BoxuMaster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdy chcę zainstalować sterownik portIO wyskakuje mi błąd i prosi o ręczne wgranie sterownika. Pliki mam wgrać do system32/drivers tak?

7. BoxuMaster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Windows 10 blokuje mi instalacje sterowników niepodpisanych cyfrowo mimo że przy uruchamianiu wyłączyłem tą blokadę. jak mam zainstalować ten sterownik PortIO?

Wczytywanie...

Poleć forum