1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

napęd BENQ ma problem z odpalniem gier

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez mario1500, Grudzień 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam.
    Mam napęd Benq z LT+3.0 (plik LTPlus-0442-v3.0),najnowszy dash, nie było cichej, gry wypalone na nowo z "topologiami" instalują się na dysku ale nie uruchamiają "nieobsługiwana płyta" z początku myślałem że może zły obraz iso do tych topologi i odpuściłem. Dziś zrobiłem flash LiteOna na LT+3.0 i te gry które u mnie nie działają tu śmigają bez zająknięcia.
    Moje pytanie: czy ktoś się z tym spotkał? czy to jakaś muka z tym LT dla Benq?
    PS
    flasha robiłem nawet z pod dosa myśląc że to coś pomoże, ale efekt ten sam :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. mario1500

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    @UP
    nikt nie ma takiego problemu?

4. mkf118

mkf118 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja dzisiaj zaktualizowałem przypadkowo do najnowszej wersji Dashboard i już gry się nie odpalają. Też mam BENQ/PHILIPS. Co robić? Nie pamiętam też jaki miałem firmware chyba 1.9.

5. mario1500

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    musisz wrzucić LT+3.0 ale nie wiem czy to śmiga na Benq bo nikt mi nie napisał.
    Tak więc pytanie do ludzi którzy posiadają napęd Benq w konsoli czy gry pathowane im działają?

6. Frezer

Frezer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale w ogóle ci gry nie ruszają na tym BenQ czy odlapają i wywalają się po czasie ?

7. mario1500

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    wszystkie gry z XDG3 z wgranymi topologiami instalują się na dysku, ikona gry jest daje zagraj w grę pojawia się czarny ekran słychać napęd jak rusza a po chwili wyskakuje komunikat nieobsługiwana płyta :(

EDIT
    Poradziłem sobie :D
    podkręciłem laser w moim Benq i to wszystko - najwyraźniej pada i trzeba myśleć już o zakupie nowego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum