1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NAPED co zrobic

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bankai, Styczeń 9, 2012.

1. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam konsolke xbox360 z lt.20 :D i naped chulal zawsze az od jakiegos czasy mam problem raz czyta raz nie filmy odrazu gry nie zaczesm ze blad wyszysc szmatka itp . mam ASSASINA tego najnowszego i mi nie dziala pisze ze nierozpoznana plyta .nagry dobrze bo u kolegi dziala. Teraz mam pytanie czy musze kupic nowy naped czy stary dac do czyszczenia. jesli do czyszczenia ile moze to kosztowac ktos wie?? Naped jest benq

Wczytywanie...

Poleć forum