1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd coraz żadziej czyta płyty _ HELP !!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosa931993, Wrzesień 16, 2011.

1. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czesć mam slima 250gb dash 13559 LT 1.92 otóz mam problem z napędem od dłuższego czasu odczułem żę napęd zaczyna coraz rzadziej czytać płyty gdy wsadzam płytkę pisze Otwórz napęd,załapie jak pobawie sie otwieraniem i zamykaniem z 5 min max a teraz siedze juz z 20 min i nie chce płyty załapać ,Słyszałem że trzeba skalibrować napęd, czy wie ktoś może jak to się robi ? czy trzeba jakoś laser ustawić ? czekam na odpowiedzi ,dzieki
    PS: Dodaj że napęd dzisiaj mi przyszeł z przeróbki .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Slim jest zbyt nowy aby trzeba bylo kalibrowac laser, na jakich plytach nagrywasz i na jakiej nagrywarce ?

4. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napęd był już kalibrowany po tym jak koleś pierwszy raz mi przerabiał napęd i coś się ruszyło przy transporcie,trzeba było wymienić soczewkę w laserze z tego co mówił,napęd mi znowu przyszedł normalnie czytało za raz ale po jakimś czasie nie chciało załapywać płytki niekiedy było to dość częste ale max za 10 razem załapywało. Teraz wysłałem do przeróbki na LT 1.92 napęd mi przyszedł wszystko ładnie pieknie 4 razy od razu przeczytało płytę potem znowu nie chiało załapać wkońcu załapało pograłem trochę i znowu kicha a teraz napę wogóle nie czyta nawet zwykłych płytek z plikami . Czekam na pomoc i proszę nie mówcie żę laser się zepsuł i muszę bulić na nowy :((
    Nagrywam na płytach Platinum a nagrywarka LG Light scribe modelu nie znam pewnie 2006-2008 rok .

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie laser, a caly naped

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

6. shield

shield Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdańsk
    najpierw spróbuj płyty czyszczącej .. mi pomogło bratu pomogło ... może Tobie pomoże sprawdź czy oryginały czyta bez zająknięcia ... może się okazać, że kopie zapasowe nagrane są nieprawidłowo . odpowiedzi może być wiele.

Jeśli jest po kalibracji płytki czytał i nikt nic nie schrzanił, a jeśli działał prawidłowo to go odeślij

pozdrawiam

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wyglada ,że napęd do wymiany z powodu lasera nie długo i przestanie i tak czytać lub poszukaj laser na allegro

8. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Żadnych płyt nie czyta nawet tych ze zwykłymi plikami .

9. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    uwalony napęd czyli laser. nie wiem czy w slimach jest opcja podkręcenia mocy lasera nie slyszałem o takich przypadkach.może coś uwalil na serwisie albo dostałeś nie swój napęd . opcje ,że się zakurzył może być ale nie możliwe raczej

Wczytywanie...

Poleć forum