1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd czy czyta niektórych płyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuba275, Lipiec 29, 2014.

1. kuba275

kuba275 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam problem, bo konsola xboxa 360 lt 3.0 zachowuje się dziwnie, ponieważ idealnie czyta gry, tylko ma problem z GTA 5 i Watch Dogs. Wyskakuję problem ze ściereczką, a wcześniej na tych samych płytach grałem instalowałem na dysku itp. Ktoś obeznany wie o co może chodzić. Póki co przez ten tydzień jeszcze nie będę miał jak nagrać drugich płyt. Proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. kuba275

kuba275 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź, ale chyba już znalazłem rozwiązanie tematu po włożeniu tych gier do nagrywarek w laptopie i PC, Windows też ich nie może odczytać chociaż to dziwne aby pare płyt nie działało tak nagle, jeszcze nic nie jest pewne muszę poczekać aż kolega wróci z urlopu i wtedy da mi swoje kopie gier do przetestowania

EDIT: Miałeś racje kolego to wina dysku format + czyszczenie cache pomogło gry się zainstalowały, ale i tak muszę ten dysk zmienić. Temat uważam za rozwiązany

Wczytywanie...

Poleć forum