1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd do podmiany.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Assassin7, Listopad 29, 2011.

1. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.Mam xboxa slim z napędem liteon.Chciał bym kupić drugi napęd i wgrać na niego przeróbkę.Chodzi mi o to że jak chce grać w orginalne gry to gram na liteonie, a jak w piraty to żeby podmienić nepęd,odłączyc się od live i pykać na tym przerobionym napedzie. A więc mam pytanie czy moę kupić byle jaki model napedu np. samsung z xboxa 360 fat? Jeszcze jedno czy podmienianie napędu jest trudne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    ale co Ci to da ? jeżeli myślisz że wtedy unikniesz szansy na dostanie bana to grubo się mylisz.

4. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Jak juz bys chcial taki mysk zrobic, to musialbys miec 2 takie same napedy (zapomnij o samungu w slimie, o jakim kolwiek spoofie w sumie). Wg mnie gra nie warta swieczki. Lepiej kup sobie zbanowana konsole z przerobka i graj na 2 konsole.

5. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi chodzi o to że na moim liteonie grałbym po live w orginałki,a na kupionym napędzie w piraty offline,widziałem napędy liteona za 120 i 150 zł przerobione.Może być inny mogel bo jest samsung przerobiony za 65?

6. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    ale pytanie po co ? i tak grozi Ci tym ban na live i tak . czytaj trochę up posty

7. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ale ryzyko jest dużo mniejsze , a napęd pasuje taki?
    Naped Hitachi-LG iXtreme 1.61 100% sprawny (1962510666) - Aukcje internetowe Allegro
    A zresztą słyszałem że jak chce przerobić slima to da się bez cięcia i drilla czyli nie ma ingerencji w sprzęt.

Wczytywanie...

Poleć forum