1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd do xboxa i bany za save...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Spamer, Grudzień 31, 2011.

1. Spamer

Spamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Zdecydowałem się na kupno nowego napędu (dzięki temu będę miał orginalny firmware napędu), ale nie wiem czy do mojego xboxa elite, można włożyć wszystkie napędy rekomendowane dla xboxów... Na dysku konsolki mam troche punktów i duuuużżżżoooo savów, ale nie wiem czy przez posiadanie ich dostane bana, ponieważ one pochodzą z gry na nielegalnych grach... Czy po usunięciu sava zostają mi punkty? Czy jak kupie nowy napęd i podmienie go to dostane bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kingsjarek

kingsjarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie jak zmienisz naped bana nie dostaniesz

4. Spamer

Spamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Ale savy mam z gier które były nielegalne. Np. mam CoD Black Ops i na nielegalu mialem wszystko odblokowane (mialem zerowy poziom ale wszystki bronie i dodatki miałem zrobione), to nie wiem czy mnie zbanują przez to. Też nie wiem czy jak kupie legala i bede gral na save z nielegala to mnie zbanuja? Po ile tak powinien kosztować nowy napęd do xboxa elite?

Wiec każdy napęd jest dobry do xboxa elite?

5. adziu19970207

adziu19970207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak pisze ze pasuje do xboxa 360 to do twojego też pasuje a co do save to nie sadze żebyś za to dostał bana

6. Spamer

Spamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Ale jak mówiłem na cod'zie BO mam już wszytsko i nie wiem czy coś się stanie...

Wczytywanie...

Poleć forum