1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd DVD di Czarnucha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bad Samaritan, Kwiecień 6, 2011.

1. Bad Samaritan

Bad Samaritan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Witam.
    Niedawno kupiłem napęd DVD do mojego XBOXA bo tamten nie radził sobie z odczytem płyt i przy kopiowaniu miał masę błędów.
    Zainstalowałem nowy napęd ale on też ma problemy z płytami. Najciekawsze jest to, że ten sam napęd bezproblemowo działa w innym XBOXie.
    Wymieniłem już taśmę, zmieniłem położenie zworek na dysku i dalej nic. Nowy napęd to SDG-605 Toshiba Samsung Storage.
    Ktoś coś poradzi?
    Z góry wielkie dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bad Samaritan

Bad Samaritan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Odświeżam. Ktoś pomoże?