1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd Gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SuckIt!, Lipiec 9, 2012.

1. SuckIt!

SuckIt! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Grałem dziś z moimi ******nymi kolegami w WWE 12 xbox360 leżał na podłodze. Siedziałem obok niego i wpier*oliłem jednemu (w grze :D) uderzył w moją rękę i pad dość mocno jeb*ął w płasko leżącego xbox'a uderzył gdzieś nad napędem kończyliśmy grę i nagle sie zacięło (xbox przerobiony lt3.0) Przeszedłem do interfejsu znowu włączyłem grę wszystko ładnie postacie wybrane i koleś wchodzi. Nie można było żadnym sposobem przyśpieszyć kiedy kończyło się jego wejście zacinał się publiczność sie ruszała głos wszystko ale on stał i nie można było grać ani nic. Potem włożyłem UFC 3 wszystko szło jednak jak wybraliśmy postacie cały czas było loading i nic po dłuższym czasie była muzyka ale nadal tylko loading. Znowu interfejs włożyliśmy oryginalną grę SVR07 wszystko dobrze potem znowu pirat Halo Reach i szło. Więcej nie próbowałem bo nie miałem czasu. Restartowałem konsolę ale WWE 12 i UFC3 nie chodziło. Co mogę zrobić napęd sprawdzić i przeczyścić czy trzeba płyty znowu nagrywać? Proszę o pomoc bo tamtego sku*wysyna zabije ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli plyty sa czyste, bez rys to zpewne uszkodzony laser. Lecz malo prawdopoobbe

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum