1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

napęd Hitachi lg 0047DJ

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez caine, Styczeń 6, 2011.

1. caine

caine Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam konsolę z napędem Hitachi LG ver. 0047DJ oraz Ixtreme 1.51. Jednak napęd nie jest oryginalny z tej konsoli - był wymieniany. Co z gierkami z AP25? Próbowałem Fable 3 z Wave3 i nie ruszyło. Może zmiana dasha? obecnie posiadam dash 2.0.9199.0. Czy można na ten napęd wgrać nowego ixtreme LT+ i wtedy będzie działać czy jest jakiś inny sposób? Szukałem w innych tematach ale w sumie jedni mówią tak inni inaczej i trudno coś z tego wywnioskować. Proszę o pomoć i z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    musisz miec oryginalny naped, spoof jest teraz wykrywany i nie pograsz sobie w nowe gry

4. caine

caine Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie ma innej możliwości? Napęd sprawdzałem na stronie Xbox 360 Drives - List ale w sumie nie mam pewności że to nie oryginalny - z tego co czytałem to tak wnioskuję. Napęd jest z listopada 2005 (tak pisze na napędzie) a konsola z 17.08.2006 wg MFR Date. Nie ma tam takiego napędu jak mój z tą konsolą. Nie wiem na ile jest to pewne i jak inaczej mogę to sprawdzić ale chyba jest jakiś sposób żeby pograć na niej w nowsze gry?

Wczytywanie...

Poleć forum