1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd lite-on hałasuje i rzadko czyta płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jasiu226, Listopad 11, 2012.

1. jasiu226

jasiu226 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z moim napędem lite on dg-16d2s. Ostatnio zaczął szwankować, nie chciał czytać płyt. Rozebrałem go, wyczyściłem, nasmarowałem i było ok przez 2 tygodnie. Teraz problem wrócił. Po włożeniu płytki z grą napęd hałasuje, wydaje odgłosy porównywalne do tych, które dawały stare modemy podczas łączenia z netem przez kabel od tel domowego ;P Poza tym nie czyta płyty, wyświetla się komunikat "Dysk z różną zawartością" czy coś takiego. Płyty są oryginalne, nieporysane, czyste, xbox nie przerobiony. Raz na 10-15 prób uda się odpalić grę. Teraz pytanie. Czy wystarczy wymiana samego lasera, czy całego napędu? Jeżeli napędu to czy wystarczy samo przełożenie napędu na inny tego samego typu? Czy trzeba coś grzebać (z tego co doczytałem chodzi o jakiś klucz napędu). Pomoże ktoś? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Napęd lite-on hałasuje i rzadko czyta płyty

Możesz sam laser , napędu nie przelozysz bez podstawowego sprzetu

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. kossity1

kossity1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moja rada kupić nowy... i tyle

5. jasiu226

jasiu226 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzeczywiście mądra rada, jeżeli nie znam się na programowaniu napędów... brawo... Wczoraj nasmarowałem prowadnice olejkiem, laser przeczysciłem alkoholem i smiga aż miło. Podejrzewam, że ten hałas to przez te prowadnice, będę musiał nasmarować je jakimś gęstym smarem ;)

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    czy to trzeba az tematy na forum zakładać ?? kup laser za 40 zł i już

Wczytywanie...

Poleć forum