1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd LITE ON iHAS124

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zama, Październik 14, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zama

zama Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam,

Wiem, że jest masa wątków dotyczących jakiej nagrywarki użyć do nagrania gier pod LT 3.0. Ja mam krótkie i konkretne pytanie.
    Obecnie mam napęd LITE-ON DVDRW SHM-165H6S ATA Device. Chcę wymienić go na taki, który będzie już bez problemu nagrywał gry 1:1.

Czy ta nagrywarka z linku poniżej będzie odpowiednia?
    Napęd LITE ON iHAS124, Napędy - sklep saturn.pl

Z góry dziękuje z pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1 osoba to lubi.
  4. zama

zama Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Dziękuje bardzo. Pozdrawiam :)
    Edit
    LiteOn iHAS 124 rev.B XGD3 LT3.0 XBox360 NOWY !!! (4695220469) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. może być? Totalnie nie znam się na cenach nagrywarek. A na necie jest pełno nagrywarek, którymi podobno można nagrywać LT 3.0.
    Edit
    Asus DRW-24B3LT XBox iHAS B XGD3 LT 3.0 NOWY !!!!! (4702296304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy lepsza ta?

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum