1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

napęd liteon czyta cd a dvd nie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jakris77, Grudzień 12, 2011.

1. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    posiadam napęd liteon dg16d-2s czyta cd a dvd i gier nie rusza czy możliwe jest to jakos ustawic laser swieci wrałem mu lt 2.0 ze swoim keyem lecz nie czyta co może byc dodam że słychac takie delikatne pikanie gdzies koło lasera no i co najważniejsze że chyba zaliczył jakis upadek więc czemu czyta cd:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. taczka

taczka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może jakieś luty puściły, masz pewność czy zaliczał upadek? może coś uszkodziłeś.

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    uszkodzenie eletroniki lasera ,może się jakaś taśma odpieła ,sprawdz wszystko i sprobój jeszcze raz , jak nie to nowy napęd

5. jakris77

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    luty ok pisze że zaliczył upadek bo kupiłem konsole i brak key ale napęd by sie przydał niewiem dlaczego gdy go włożyłem do swojego xboxa po wgraniu na lt2.0 i key napęd nie działa tylko cd jak go wymontowywałem z uszkodzonej konsoli z błędem e 64 i teraz spowrotem do 2.0 to błąd zginoł ale tylko cd tak jak w mojej dasz tamtej konsoli taki stary że ho ho dobra na jtag

6. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    1. Laser DVD jest już za słaby/spalił się/zakurzony. Proste masz gwarancje - ślij do m$, nie masz, otwieraj xboxa sprawdź ocb ew. wymień napęd/laser (zależy co zobaczysz w środku)

7. jakris77

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    może upadek a może leżał długo w szafie tasmy ok brak spalenizny tylko cd za pierwszym razem miał problem czytac cd np 16 17 18 piosenke nie czytał po drugim odpaleniu poszło laser sie wysówa

Wczytywanie...

Poleć forum