Napęd LiteOn DG-16D2S system nie startuje po podłączeniu do komputera

pigula4121

Świeżak
Świeżak
Witam
Moj problem polega na tym że system nie startuje po podłączeniu napędu do komputera, do biosa też nie da się wejść. Przed tym próbowałem zflashowac napęd, zrobilem wszystko tak jak w instrukcji na tym forum. Po podłączeniu do konsoli wyskoczył błąd e64.
Prosze o pomoc
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
E64 oznacza że jest jakiś problem z napędem, pewnie się źle sflashował. Ciekawe czemu system Ci się nie włącza ;/
 

pigula4121

Świeżak
Świeżak
No właśnie nie mam zielonego pojęcia, nawet bios'a nie moge wlaczyc jak jest podpiety ...
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie włożyłeś wtyczki od zasilania odwrotnie czasem, bo jeśli tak a to bardzo prawdopodobne uwaliłeś napęd
 

TigraTeam

Banned
To podlacz sata jak juz wystartuje i tyle
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To podlacz sata jak juz wystartuje i tyle
To wtedy więcej niż pewne albo nie wykryje napędu albo zwiecha na windzie
 

TigraTeam

Banned
To wtedy więcej niż pewne albo nie wykryje napędu albo zwiecha na windzie
sprawdzic moze na starym kompie tez tak mialem i dzialalo
 

pigula4121

Świeżak
Świeżak
Bios i Windows startuje jednak ale po długim czasie, a i tak nie widzi napędu.
Nie włożyłem wtyczki odwrotnie, bo uzywalem usb probe i zszytałem klucz, potem wprowadzilem napęd w venore mode, wyprowadziłem i odłączyłem, podłączyłem do xboxa i zonk E64 ...
 

pigula4121

Świeżak
Świeżak
Panowie ogarnełem ten szit ... Odpaliłem windowsa, podłączyłem napęd, włączyłem Jungeflashera, wbiłem w zakładke MTK wybrałem port i wprowadziłem w venore mode mimo iz nie widziało napędu, ale wprowadził go ! Wgrałem jeszcze raz i wszystko hula ! Poprzednim razem nie wcisnąłem WRITE .... Dziękówka za pomoc.


Temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom