1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd(nada się na sprzedaż?)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dahaka, Listopad 20, 2011.

1. Dahaka

Dahaka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dawno dawno temu, gdzieś tak jesien-zima 2008 roku miałem wymieniany napęd. Przerzuciłem się z liteona na hitacha(to było wtedy, jak litka nie dało się przerobić jeszcze) No i leży sobie ten litek tak 3 lata i postanowiłem coś z nim zrobić w końcu, więc mam pytania.
    1. Czy napęd po 3 latach leżenia w pudełku mógł się... nie wiem, zepsuć, albo przestać działać?
    2. Czy można go bez problemu wsadzić do innej konsoli? Bo chcę go sprzedać, a nie znam się na tym i nie chce robić aukcji z napędem, którego nie da się nigdzie wsadzić.
    3. Jest szansa, że ktoś to kupi? Jeśli tak to w jakiej cenie?

Model to: DG-16D2S, wyprodukowany w kwietniu 2008 roku. Używany przez jakieś 4 miesiące.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukwol

lukwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    Od leżenia napęd napewno się nie zepsuł :) , można go wystawiać ... napewno się komuś przyda :)

4. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak działa to dostaniesz za niego co najmniej 100zł. BTW. ja na twoim miejscu bym go sobie wsadził do konsoli a hitachi sprzedał.

5. Dahaka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czemu tak? hitachi więcej wart, czy litek po prostu lepszy? I tak gram zawsze z dysku, więc napęd pracuje raz na 2-3 tygodnie przez 10 minut. Za którego więcej dostane i jaka jest różnica?

6. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Po prostu masz spoofa i nie odpalisz gier xdg3 i nie przejdzie ci aktualka od 13146 wzwyż.

7. Dahaka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli brak możliwości aktualizacji to wina spoofa, a nie hitacha? A jak wsadze tam spowrotem liteona to wszystko będzie w porządku?
    A tego hitacha to ktos kupi w ogóle, skoro spoof powoduje takie rzeczy? Ile one wart?

Akurat mam dasha 13146 i nowszego nie wgrywałem, wiec nie widziałem że tak jest, dzieki za info, bo jakby sprzedał litka to by było cienko.

Wczytywanie...

Poleć forum