1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nagle przestał czytać płyty!!

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez slimak_110, Grudzień 3, 2011.

1. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Panowie mam malutki problem. Jakiś czas temu (ok 1 miesiąc) wgrałem do konsolki FW 2.0. Wszystko ładnie śmigało. Wszystkie płyty były odczytywane. Aż do wczoraj. Teraz kiedy wrzucam płytkę xbox coś mieli coś myśli. Napisane jest że "odczytuje" i po chwili wychodzi "otwórz napęd" co się mogło stać? Laser dostał w **** czy to raczej problem ze strony flasha?

PS: szukałem podobnych problemów i nie znalazłem. Ani na tym forum ani na innym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    tak jasne nikt nie ma problemu, ja widze post o laserze z przed 30 minut. padl laser wymiana lub kalibracja

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. slimak_110

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Serio szukałem. Poczytałem jeszcze trochę. Sprawdziłem. Nie chodzą tylko nowsze gry. A takie jak np Fifa 08 chodzą. Płyty DVD z filmem też odtwarza. Także to raczej problem z Flashem. Nie z laserem. Ale dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia

5. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak sie dzieje po nowej aktualizacji

//DOG29: Której?

6. slimak_110

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Nie robiłem aktualizacji. Zrobiłem reflasha i wszystko śmiga. Nie wiem jak to możliwe ale FW coś przestał trybić :p

Wczytywanie...

Poleć forum