1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie czyta płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 19Szumi10, Maj 15, 2012.

1. 19Szumi10

19Szumi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Witam!

Mam problem, gdyż nie jestem doświadczony w sprawach przeróbek xbox'ów 360. Wykonałem już parę flashów lt napędów, ale z czymś podobnym co się u mnie dzieje jeszcze się nie spotkałem. Wszystko jak zawsze zgodnie z planem, odczytanie klucza, drill, wgranie lt 3.0. Używam do tego Lizarda Maximus. Po odpaleniu xboxa napęd początkowo wysuwał się do połowy przy starcie. W internecie znalazłem na to sposób zwany "pout fix". Kiedy byłem już szczęśliwy, że zażegnałem problem tacki spotkało mnie coś jeszcze gorszego. Lite-On nie może odczytać płyty. Laser działa prawidło (świeci i porusza się góra dół), ale nie kręci się w środku płyta. Przy tym słychać charakterystyczny cieniutki "pisk" jak by coś blokowało napęd. Dodatkowo nie wiem czemu już nie mogę odczytać klucza napędu.

Proszę o jak najszybszą Waszą pomoc...

Z góry dziękuję...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    uszkodzona elektornika - nowy naped lub wymiana elektroniki. chyba ze czujesz sie na silach wymienic chip ;)

Wczytywanie...

Poleć forum