1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie czyta.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ichig0, Maj 21, 2010.

1. ichig0

ichig0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    Witam,
    Tydzień temu prawdopodobnie popsuł mi się napęd iż nic chciałem czekać dwa miesiące na powrót konsoli postanowiłem kupić nowy napęd. No dobrze dziś dostałem nowy napęd lite-on taki jak stary tylko sprzedawca dopisał, że napęd jest przerobiony na nową wersje bodajże LT. Wiec tak, gdy wkładam płytkę oryginalną niby ją czyta po czym wyskakuje mi logo Xbox360 oraz pasek pley, zatrzymaj i tak dalej. Szybko ściągnąłem jakąś piracką grę i znów okazało się to samo, po czym wsadziłem oryginalny film i film zaczął mi czytać wszystko ładnie pięknie. Gdy wkładam oryginalną grę wyskakuje "Odtwórz DVD" i nic dalej jeśli dam aby się uruchomiła wyskakuje mi te logo tak jak powyżej, po czym "Próba odczytu Płyty".

Prosił bym o odpowiedz co może być nie tak bo trochę się wkurzyłem po tym jak wydałem na nowy napęd i rozmontowaniu Xbox'a. Napęd niby działa ponieważ sprzedawca grał na nim przed zakupiłem, może podczas transportu się jakoś uszkodził ?

Pozdrawiam.

Edit@ Szukałem na forum oraz google i nic nie znalazłem może dlatego, ze źle szukałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    imo to jakim cudem może Ci działać napęd w Twojej konsoli bez Twojego klucza ??? Bez wgrania klucza nie pograsz a xbox wtedy służy tak jak zauważyłeś jako odtwarzacz DVD !

4. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Musisz teraz zczytać klucz i wgrać ixtreme z kluczem ze starego napędu do nowego i będzie hulać

Wczytywanie...

Poleć forum