1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie działa (chyba)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skols, Listopad 20, 2009.

1. skols

skols Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kw
    Witam,

Mój X mnie dziś niemile zaskoczył, otóż włączyłem konsole, płytka z grą w środku jak zwykle... no ale konsola jej nie widzi. Więc wysunąłem tacke i wsunąłem ale dalej nic. Zrobiłem tak kilka razy i też nic to nie dało.

Napęd co kilka razy próbuje wystartować płytkę ale to krótki ruch (tylko zaczyna kręcić i staje) i nic poza tym.

Sprawdzałem wszystkie płytki jakie mam.

Konsole mam od lutego i zdarzyło się do tej pory 2 razy że nie widziało płytki ale po wysunięciu i wsunięciu wszystko było okej.

Ktoś wie co by można zdziałać?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie napisałeś czy masz nową konsolę od lutego ? ,
    czy już używaną kupiłeś , jaki masz napęd ?

4. roszej

roszej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
    Napęd jest do wymiany. Daruj sobie czyszczące płytki bo to i tak nie pomoże. Jak masz gwarancje to wymienią Ci całą konsole, a jak nie to oddaj do jakiegoś serwisu pogwarancyjnego.

5. skols

skols Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kw
    Panowie, dziwne ale zaczął normalnie działać póki co... niestety nie miałem czasu wejść wcześnie na forum by Was o tym poinformować. Od kilku dni każdą płytkę czyta.
    Konsolę kupiłem nową ale jaki mam napęd to nie wiem.

Wczytywanie...

Poleć forum