1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie działą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mianod, Październik 19, 2013.

1. mianod

mianod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Śląsk
    Pech tak chciał że podczas wgrywania oprogramowania do mojego napędu komputer mi sie wyłączył i teraz nie da sie nic z tym napędem zrobić gdy podłączam zasilanie od xboxa i kabel sata od pc komputer sie zacina, obojętnie czy przy włączaniu systemu to zrobie czy już zalogowaniu na pulpit. Jest jakaś szansa na odratowanie napędu i wgranie FW?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pewnie, że jest szansa. Spróbuj wgrać fw przez dosflash.

4. mianod

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Śląsk
    tylko komputer sie zacina jak podłącze zasilanie pod napęd więc jak mam to zrobic?

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pod DOSem też się zacina ?

6. mianod

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Śląsk
    dobra podlaczylem kabel av pod konsole i juz sie nie zacina wiec chyba da rade :)

Wczytywanie...

Poleć forum