1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie działa?!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Paf9o, Grudzień 18, 2009.

1. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam
    Jeszcze wczorajszej nocy grałem sobie na luzie w GoWa 2. Dziś dokładnie o godzinie 20:15 chciałem odpalić ponownie ale konsola nie widzi włożonej płyty. Wkładałem też inne gry ale nawet nie słychać rozruchu lasera. Od wczoraj nawet nie uruchamiałem konsoli!
    Nie mam ani przerobionej, ani nie grałem w piraty ani tez nie mam żadnego bana.
    Czy konieczna będzie wizyta w serwisie?
    Proszę o pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Borek62

Borek62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iława
    Był już podobny temat. Otwórz napęd tak jak byś chciał włożyć płyte i zobacz czy przypadkiem te takie kółeczko od laseru nie wyleciało troche do przodu. Nawet jak nie to pchnij je troche na miejsce i powinno działać. Jeśli nie będzie działać to do sklepu na gwarancje albo sam dzwoń do Micrsoftu. Mi sie teraz dysk spalił dostałem radę ale nie pomogła. Odniosłem do sklepu konsole a jutro wędruje do Microsoftu w niemczech na naprawe. Od soboty dni lecą mi prędkością żółwia

4. XaraN

XaraN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie.
    Zanies do sklepu razem z gwarancją i niech wyślą do Niemczech naprawic :)
    Też to miałem ale naprawili w ok. tydzien.

5. lysienko

lysienko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gliwice
    :( dokladnie mam ten sam problem tylko ze mi nie czyta ani orginalow ani piratow slychac tylko jak sie chyba laser nastawia i dalej nic , konsola nie widzi tak jagby plytki moze sprobuje z tym kuleczkiem o ktorym mowa powyzej

Wczytywanie...

Poleć forum