1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie odczytuje płyt

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jozi1910, Grudzień 30, 2008.

1. jozi1910

jozi1910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. MAm poważny problem. Konsolę kupiłem jakis 2 miesiące temu i wszystko działało jak należy. Jeszcze wczoraj spokojnie sobie grałem. Dzisiaj jednak włączam XboX'a i wkładam płytę lecz nic nie odczytuje. Włożyłem inne i również klapa. co jest powodem lub co może być. Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    po włożeniu wyświetla się coś? jaki jest w dashu stan napędu? jest normalnie OTWÓRZ TACKĘ?

4. jozi1910

jozi1910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak. Jest napisane ''Otwórz napęd'' a potem ''Zamknij napęd''. Gdy wkładam płytę, przez 2 sekundy napisane jest ''Odczytuję'' i po chwili nic tylko ''Otwórz napęd''.

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    powinieneś znaleźć temat o błędzie OTWÓRZ TACKĘ ale wydaje mi się że jest to mało prawdopodobne aby to było to zważywszy że stało się to z dnia na dzień. Zostaje Tobie spróbować odpalić jakiś oryginał może, i słać do m$

6. jozi1910

jozi1910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale wszystkie moje płyty to oryginały.

Wczytywanie...

Poleć forum