1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie reaguje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalll97, Sierpień 2, 2016.

1. michalll97

michalll97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    W moim xboxie 360 (Falcon rgh+lt) zacinał się napęd i zawsze otwierałem go ręcznie (szpilką według poradnika na stronie ms) jednak ostatnio też tak zrobiłem i gdy wsunąłem napęd xbox w ogóle nie zaczął czytać płyty. Teraz w FSD pokazuje się "opening tray" ale napęd w ogóle nie próbuje się wysunąć. Dodam, że na konsoli zielona dioda na RF ciągle mruga. Xbox nie pokazuje żadnego błędu napędu. Idzie to jakoś naprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapewne trzeba wymienic napęd, wyglada na martwy. Oczywiscie wymiana zgodna ze sztuką z wgrywaniem klucza

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. michalll97

michalll97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak właśnie myślałem :/ klucz napędu mam. Spróbuje później podłączyć napęd do PC i zobaczę czy zadziała.

Wczytywanie...

Poleć forum