1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd nie wysuwa się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez boss28, Wrzesień 2, 2012.

1. boss28

boss28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xbox'a model 1439. Problem dotyczy napędu, który nie chce się wysuwać. Czasem jak nacisnę przycisk napęd wyjedzie, ale to udaje się sporadycznie. Dźwięk wysunięcia napędu słychać po wciśnięciu przycisku wysuwania zawsze.
    Rozebrałem napęd sprawdziłem połączenie pomiędzy płytą i napędem i wydaje się ok
    Zauważyłem jeden mankament, otóż taśma, która łączy przedni panel z konsolą ma w jednym miejscu małe przecięcie, tylko nie wiem czy to może mieć wpływ na złe działanie napędu. Poniżej na zdjęciu jest to widoczne.
    Przedni panel
    IMG_7432.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
    Przecięcie
    IMG_7429.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Proszę Was o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28