1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd od Xboxa na stałe w PC - jak?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez noname, Listopad 8, 2010.

1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Chciałbym na stałe do mojego komputera włożyć napęd Samsunga od klocka. Problem jest jednak z zasilaniem. Jest jakiś adapter z molexa czy sata, który umożliwia zasilenie napędu od klocka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Z tego co mi wiadomo owego adaptera nie ma. Musiałbyś kupić Xtractor lub Xecuter - mija się z celem. Załatw sobie kabelek zasilania z XBox'a i przerób końcówkę. Po prostu utnij z jednej strony, ze znalezieniem molex'a chyba mniejszego problemu nie będzie, zlutuj co trzeba i już będziesz mieć zasilanie. Nie wiem tylko jak z wysuwaniem tacki będzie.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    można sobie samemu zrobic wklejam ci opis wyprowadzeń napedu

jak widac potrzebne sa 3 napiecia : 3,3V - 5V - 12V
    5 i 12 bierzemy bezposrednio z molexa od PC ,a 3,3V mozna zastosowac
    regulowany stabilizator napiecia np.LM350 i ustawic sobie to 3,3V
    do otwierania tacki słuzy pin 3-ci który poprzez przełacznik łaczymy z masa [minusem]
    i wtedy tacka sie wysuwa i gotowe :)

Wczytywanie...

Poleć forum