1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

naped philips pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuraslol, Listopad 1, 2011.

1. kuraslol

kuraslol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich .Jestem posiadaczem konsoli z 2008 r (orginal dlatego ?e duzo pogrywam online) po zakupie FIFY 12 i rozegraniu paru meczy siadl mi mój naped po otwarciu konsoli okazalo si? ?e to naped PHILIPS i teraz pytania do was i prosze o pomoc. (Musze naprawic bo mam zrobiony order na .MW3)
    1.Czy w moim przypadku wystarczy kupic taki sam naped i go zamienic? Na ebay.co.uk widzialem za 20Ł

Z gory dzi?ki

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Philips liteon? Jesli tak to trzeba wyciagnac klucz z twojego napedu i wgrac do nowego.

Sent from my X8 using Tapatalk :)

4. kuraslol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko nigdy wczesniej tego nie robilem postaram si? poczytac poszukam i dam znac co z tego wyszlo

5. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Jesli nie masz klucza to wyciagniesz tylko metoda pmt hack za pomoca probe.

6. kuraslol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Yyyyyyyy no za bardzo nie zrozumialem po pracy przysiade i poczytam .Czy mozna wrazie czego odezwac si? do ciebie na gg ? W sklepie pakistanczyk zawolal 45Ł i mowil ?e na 2 dzien byloby gotowe ...// wiec teraz nie wiem co robic

7. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Za oplata pomoge na gg.

Wczytywanie...

Poleć forum