1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd problematycznie czyta porysowane płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yulu, Listopad 20, 2011.

1. yulu

yulu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Jestem posiadaczem 4ro miesięcznej konsolki w wersji Slim.
    Od razu, bez bicia przyznam się do tego że już pierwszego dnia przestawiłem konsolkę z pozycji pionowej na poziomą, oczywiście z płytą w środku :rolleyes:
    Płyta oczywiście zmasakrowana - dorobiła się na całym obwodzie, po zewnętrznej stronie głębokich rys.
    Konsola czyta w zasadzie wszystkie płyty, czasem wyskakuje "problem ze ściereczką" to przecieram i lata dalej. Gry zawsze instaluje na dysku.

Ostatnio trafiła mi się używana gra, posiadająca już więcej rysek. Próba instalacji nie udaje się. Instalacja wywala się na 90którymś procencie.
    [​IMG] [​IMG]
    Zdjęcia problematycznej płytki

Dodam że takie rysy są na całej płycie, niestety nie mam rozeznania co do "jakości" napędu w konsoli. Dlatego chciałem się spytać forumowiczów, czy to normalne że pytka "nie działa" przez te rysy. Czy napęd w xboxie jest taki "kapryśny"?
    Co polecacie z tym począć - podjąć naprawę konsoli (jest na gwarancji) czy ew. poszukać innej pytki, bądź za w sumie niewielkie pieniążki spróbować spolerować płytkę np. aukcje allegro - regeneracja płyt

2. Lotnik421 Xbox One

3. jojo46

jojo46 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Regeneracja płyt tak naprawdę nic nie daje, może podziałać przez jakiś czas, ale później znowu będzie to samo. Wiem bo już oddawałem na regeneracje wiele płyt i to w różne miejsca i zawsze było tak samo

Wczytywanie...

Poleć forum